Ocelová třístovka

Je to asi šílenost a nebo výzva, tak proč i tuto pořádnou porci kilometrů nezkusit.


START bude v pátek 16.8.2024 v 15:00 hodin ve sportovním areálu v Hradešíně.


Trasa se startem i cílem v Hradešíně bude mít jeden okruh " 300 km ".  V plánu máme projet pár okresů ve středočeském, východočeském i v jihočeském kraji. Na trase bude šest kontrolních bodů, které budete muset projet. Rozhleden bude pět a jedna vyhlídková věž. Mezi jednotlivými rozhlednami bude cca 50km. Předpokládáme, že na každém kontrolním místě budeme mít auto s občerstvením, případně se svými věcmi, které na startu závodu můžete předat.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

9.5.2024 ... tři měsíce před třístovkovým masakrem jsem si chtěl trasu projet a zjistit jestli jsou vybrané rozhledny vhodné a přístupné jako kontrolní body. Ve středu v 15 hodin jsem s Lenkou odstartoval z Hradešína a dodržoval nahranou navigaci. Pro sychr jsem měl poblíž trasy vytipované penziony na odpočinek, případně přespání. Nakonec jsme nic podobného nepotřebovali. Vše vyšlo nad moje očekávání a to jak ve dne, tak i v noci. Je zkraje května a tak dva stupně nad nulou v noci moc komfortní nebyly, ale i to se dalo. Euforie a pohyb na kole zvítězil. Zpět do Hradešína jsme dorazili druhý den lehce po 15 hodině a za slunka. 

10.5.2024 ... Takže trasa je už na 99% připravena. Za chvíli zveřejníme všechny rozhledny, které jsou průjezdní kontrolní body na trase. Mezi těmito rozhlednami je trasa libovolná. Ale ta projetá a naměřená o délce 300 km bude k dispozici po zaregistrování na tuto šílenost. 

17.5.2024 ... Tento závod neboli výzva by se dala nazvat i jako Pokořme sedm rozhleden. Budou to: rozhledna Březina, rozhledna Bohdanka, rozhledna Orlík, vyhlídková věž Počátky, rozhledna Čermákův vrch, hradní věž Šelmberk a rozhledna Skalka. Na některých těchto vrcholech budeme mít auta s občerstvením a domluvenými věcmi pro závoďáky.

26.5.2024 ... Přihlašování na tuto výzvu bude přes registrační systém SPORT BASE TIMING