*  s e r i á l   š e s t i   z á v o d ů  * 

A je to tady :-)

Po loňských úspěších v Pivním běhu letos uspořádáme taktéž seriálek a to v počtu šesti závodů. Nebudou sólo v ten den, ale vždy po nějakém vhodném závodě. Takže první Pivní běh bude už po Jarním běhu a končit bude Podzimním během. Tímto seriál uzavřeme a nejúspěšnější vyhlásíme. Zde je celkový přehled termínů:

1) 28.3. po závodě "Jarní běh" - sedm statečných - vítěz Marek Váňa

2) 9.5. po závodě "MTBO" - šest závoďáků - vítěz Jiří Pinďák

3) 1.8. po závodě "Ocelová třístovka"

4) 8.8. po závodě "Hradešínské okruhy"

5) 12.9. po závodě "Koloběh"

6) 10.10. po závodě "Podzimní běh"

V každém Pivním běhu budou krom pití piva i sportovně fyzicky nenáročné disciplíny, které se budou provádět vždy po doběhu na určené sportovní stanoviště. Ovšem před tím si každý závoďák vychutná jedno pivko. Vzdálenost mezi stanovišti bude cca 220 metrů. Těchto běžeckých okruhů bude min pět.

Pro uskutečnění Pivního běhu je stanoven min počet tří závoďáků.

Po každém závodě bude krom vyhlášení každého jednotlivce obdarován i absolutní vítěz, jak jinak než s tekutou pivní cenou, viz obrázek ...

A jaké, že to jsou ty fyzicky nenáročné disciplíny mezi pitím lahodného moku a během?

  • určitě oblíbení házení něčím někam
  • skládání kelímků do pyramidy
  • smeták a ruličky
  • labyrint s míčkem
  • trasa s míčem

Ještě můžeme prásknout, že na čepu bude po loňském Rebelu hořké 11 chlazený Liblický Flamendrák 11.