Pivní běh

Je neděle a tzn., že už máme třetí ročník Pivního běhu za sebou.

Onu sobotu se sešli na startu tři páry usilující o vítězství a získání putovního skleněného poháru. A právě ten získala dvojice Zorka a Jirka. Pohár už získali nadobro, neboť první i druhý ročník též vyhráli. 

......................................................................................................................................................................................................

Tato sportovní akce je určená pro vybočení a odreagování ze všech závodů, na kterých se zúčastňujeme nebo které pořádáme a že jich není málo.

Propozice jsou jednoduché, právě s ohledem na pivní zážitky během závodu. Zatím co ženy po odstartování už vybíhají na okruh dlouhý 900m, tak chlapci si dávají první pivečko. Po dokončení okruhu každého čeká polknout jednoho lahváče a zdárně dokončit SNFD (sportovně nenáročnou fyzickou disciplínu). A toto se celkem třikrát opakuje. Při doběhu posledního čtvrtého už zkráceného okruhu a to pouze kolem jablkového sadu (cca 350m) ženy protínají cíl a chlapci si ještě na chuť střihnou posledního pátého lahváče. Následuje sečtení časů každého smíšeného páru a vyhlašují se výsledky, tentokráte už třetího ročníku. 

Po vyhlášení všech odvážných spřádáme plány na další sportovně-závodní víkendy a to už v pohodě u ohně spojené s opékáním buřtíků.

Pro zajištění cen, potřebného tekutého i tuhého materiálu je lepší se zaregistrovat na náš email: oceloviletci@seznam.cz. Uveďte zde Název týmu, jména v týmu a od kud přijedete.

Parkování a vlastní stanovaní je grátis a to přímo v oploceném jablkovém sadu.

Těšíme se na vás